За детската градина

ЗАЯВКА ЗА ПОСЕЩАВАНЕ НА ДЕТСКА ГРАДИНА!

Уважаеми родители на децата,

в срок до 16,30ч. на 10.юли-петък, е необходимо да подадете заявка за посещаване на детската градина през следващата седмица 13.юли.-17.юли.2020 г.
Моля, последвайте линка:

---------------------------------------------------------------------

можете да подавате ЗАЯВКА за посещаване на детската градина от детето Ви през следващата седмица като последвате линка:

Спокойна седмица!

---------------------------------------------------------------------

НА ВНИМАНИЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕЦАТА ОТ ДГ "СНЕЖАНКА", ГР. ПЛОВДИВ

До 16,30 ч. на 26.юни.2020 г. за посещаване на детето Ви на детската градина през седмицата 29.юни.2020 г. до 03.юли.2020 г., можете да подадете заявка като последвате линка:

------------------------------------------------------------

НА ВНИМАНИЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕЦАТА ОТ ДГ "СНЕЖАНКА", ГР. ПЛОВДИВ

До края на всяка седмица се събират заявки за посещаване на детската градина от децата през следващата седмица.
Моля, последвайте линка за заявяване на посещение на Вашето дете през седмицата от 15.юни.2020 г. до 19.юни.2020 г.

----------------------------------------------------------

Уважаеми родители, за да посещава детето Ви детската градина през следващата седмица 08-12.юни.2020 г. е необходимо да попълните заявката.
Благодарим Ви!

------------------------------------

Здравейте уважаеми родители,
възможно е да не следите имейлите си, и да не сте видяли съобщението ни, затова публикувам тук линк за заявяване на посещение за децата.
В края на всяка седмица ще събираме заявки за посещаване на детската градина от децата през следващата седмица.
Моля, последвайте линка за заявяване на посещение в периода от 01. до 05.юни.2020 г.:

Срок за подаване на заявката - до 16,30ч. на 29.05.2020 г. /петък/
Прилагаме График, за информация на родителите за непосещавалите досега деца.
Прием сутрин по групи:
2-а от 7,20ч. до 7,40ч.
3ПГ от 7,45ч. до 8,05ч.
Дезинфекция 5 минути
2-б група от 8,10ч. до 8,30ч.
4ПГ от 8,35ч. до 9,00ч.
Край на приема на децата за деня.
Пълна Дезинфекция на общите площи.
------------------------------------------------------------------------------
Изпращане на децата следобяд, по групи:
2-б група от 16,00ч. до 16,30ч.
Дезинфекция 5 минути
3ПГ от 16,40ч. до 17,00ч.
Дезинфекция 5 минути
2-а от 17,10ч. до 17,30ч.
Дезинфекция 5 минути
4ПГ от 17,40ч. до 18,00ч.
Край на изпращането на децата за деня.
------------------------------------------------------------------------------
Следва почистване и пълна дезинфекция на всички помещения и повърхности до края на работният ден

Заявките и Графика за прием и изпращане ще се прилагат засега до 14.06.вкл., или до второ нареждане за удължаване на Мерките от министерството за детските ясли и градини във връзка с COVID-19.

С уважение,
контакти: 032/63-13-89; 0884202454

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Уважаеми родители на децата ДГ "Снежанка" ,

предвид изисквания за организиране на дейностите в детските ясли и детските градини, има  издадени Заповед от Министерство на здравеопазването и Указания за безопасност при работа в условията на продължаваща епидемична обстановка на заболеваемост от COVID-19.

Във връзка с ограниченията на сградния фонд, който ползва ДГ "Снежанка" имаме необходимост от информация за родителите, за които е налeжащо детето да посещава детската градина.

Предстои Община Пловдив да издаде указания за условията, при които детските заведения в град Пловдив ще приемат деца. Във връзка с това, попълнете анкетата до 16 ч. на 20.05.2020 г. като последвате линка

Бъдете здрави!

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!

С Решение от 13.03.2020 г. на Народното събрание за извънредно положение, както и с препоръките на Националния оперативен щаб, министърът на здравеопазването Кирил Ананиев издаде заповед, с която се въвеждат следните противоепидемични мерки на територията на Р България до 29.03.2020 г.:

• Преустановяват се посещенията на децата в детските ясли и детските градини.

Срокът и обхватът на мерките може да бъде променян в зависимост от развитието на епидемичната ситуация в страната.

Заповедта на министър Ананиев може да намерите тук.

Нашата история

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивна

ДГ ”Снежанка”, район „Централен”, град Пловдив е открита на 16.03.1970г. като седмична детска градина .

Сградата е специално построена за целта и е с капацитет 104 деца. Детската градина днес функционира с шест групи с капацитет 128 места за деца, от първа до подготвителна групи.

ДЕТСКА ГРАДИНА "СНЕЖАНКА", ГРАД ПЛОВДИВ

Педагогически екип

Директор: Анета Найденчовска
Учители:  Ася Стоянова, Венета Костова, Елис Сами-Идриз, Женя Асенова, Ина Недялкова, Мария Александрова, Милена Коева, Нина Димова, Петя Арабаджиева, Силвет Мустафа, Таня Дечева, Теодора Узунова, Цеца Кюрегян

• Без категория

Със Заповед №20ОА-668/30.03.2020 г. на Кмета на Община Пловдив е направена промяна на таксите за детска градина във връзка с извънредното положение.
    За м.март няма да се начислява постоянната част в размер на 20 лв., а само пропорционалната за посетените дни.
    Напомняме, че за Ваше удобство можете да заплатите таксата за детска градина
    1. По банков път и EasyPay до 6-то число на м.април
    по сметката на ДГ „Снежанка” , гр. Пловдив
    BG02IORT73753102601100,