За детската градина

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!

С Решение от 13.03.2020 г. на Народното събрание за извънредно положение, както и с препоръките на Националния оперативен щаб, министърът на здравеопазването Кирил Ананиев издаде заповед, с която се въвеждат следните противоепидемични мерки на територията на Р България до 29.03.2020 г.:

• Преустановяват се посещенията на децата в детските ясли и детските градини.

Срокът и обхватът на мерките може да бъде променян в зависимост от развитието на епидемичната ситуация в страната.

Заповедта на министър Ананиев може да намерите тук.

Нашата история

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивна

ДГ ”Снежанка”, район „Централен”, град Пловдив е открита на 16.03.1970г. като седмична детска градина .

Сградата е специално построена за целта и е с капацитет 104 деца. Детската градина днес функционира с шест групи с капацитет 128 места за деца, от първа до подготвителна групи.

ДЕТСКА ГРАДИНА "СНЕЖАНКА", ГРАД ПЛОВДИВ

Педагогически екип

Директор: Анета Найденчовска
Учители:  Ася Стоянова, Венета Костова, Елис Сами-Идриз, Женя Асенова, Ина Недялкова, Мария Александрова, Милена Коева, Нина Димова, Петя Арабаджиева, Силвет Мустафа, Таня Дечева, Теодора Узунова, Цеца Кюрегян